Contact

Algemeen

Heeft u vragen en/of opmerkingen over BuurtAlert Lisse, stuur dan gerust een email naar: info@buurtalertlisse.nl

BuurtAlert Lisse maakt gebruik van de gratis verkrijgbare WhatsApp Messenger applicatie. Voor het downloaden van deze applicatie of (technische) vragen over het gebruik, verwijzen we u naar de Whatsapp website. Voor overige praktische vragen over het gebruik van WhatsApp kunt u zich direct richten tot de groepsbeheerder van uw Whatsapp-groep. Stel uw vragen dus NIET in de groep.

 

Contactgegevens wijkbeheerders

Voor vragen en opmerkingen wat betreft het gebruik van de WhatsApp-groepen of uw persoonsgegevens, kunt u contact opnemen met de beheerder(s) van uw wijk via een van onderstaande emailadressen.

 

De Blinkerd blinkerd@buurtalertlisse.nl
Meerenburgh meerenburgh@buurtalertlisse.nl
Veldhuyzen van Zantenpark meerenburgh_veldhuyzen@buurtalertlisse.nl
Zeeheldenbuurt zeeheldenwijk@buurtalertlisse.nl
Bloemenwijk – Noord bloemenwijk_noord@buurtalertlisse.nl
Bloemenwijk – Zuid bloemenwijk_zuid@buurtalertlisse.nl
De Waterkanten waterkanten@buurtalertlisse.nl
Ringvaartzijde ringvaartzijde@buurtalertlisse.nl
Havenkwartier havenkwartier@buurtalertlisse.nl
Laan van Rijckevorsel rijckevorsel@buurtalertlisse.nl
Agathapark rijckevorsel_agathapark@buurtalertlisse.nl
Berkhout – Noord berkhout_noord@buurtalertlisse.nl
Berkhout – Midden berkhout_midden@buurtalertlisse.nl
Berkhout – Zuid berkhout_zuid@buurtalertlisse.nl
Centrum centrum@buurtalertlisse.nl
Oranjebuurt – Noord oranjebuurt_noord@buurtalertlisse.nl
Oranjebuurt – Zuid oranjebuurt_zuid@buurtalertlisse.nl
Componistenwijk componistenwijk@buurtalertlisse.nl
Schilderswijk schilderswijk@buurtalertlisse.nl
Vogelwijk – Meeuwenlaan vogelwijk_meeuwenlaan@buurtalertlisse.nl
Vogelwijk – Zuid vogelwijk_zuid@buurtalertlisse.nl
Vogelwijk – West vogelwijk_west@buurtalertlisse.nl
Vrouwenpolder vrouwenpolder@buurtalertlisse.nl
Lisse Rond lisse_rond@buurtalertlisse.nl
De Engel engel@buurtalertlisse.nl
Ter Beek ter_beek@buurtalertlisse.nl
3e Poellaan 3e_poellaan@buurtalertlisse.nl
Halfweg halfweg@buurtalertlisse.nl

 

Colofon

BuurtAlert Lisse is een burgerinitiatief zonder commerciële doelstellingen. De teksten op deze website zijn –met toestemming van de oorspronkelijke auteur(s)- geheel of gedeeltelijk overgenomen van soortgelijke burgerinitiatieven in andere gemeenten en waar nodig aangevuld, ingekort of aangepast. De eindredactie ligt bij de initiatiefnemer van BuurtAlert Lisse en tevens beheerder van deze website, Jes Strang. De technische kant van deze website is opgezet door Thijs van den Berg.

Alles op deze website is onder voorbehoud. Ondanks dat er veel zorg is besteed aan de teksten en illustraties zijn er geen rechten aan te ontlenen.

 

BuurtAlert Lisse